Shaolin kung-fu pro děti Praha-východ

Nejlepší všeobecná Shaolin kung-fu pro děti Praha-východ příprava pro dítě s přesahem do umění sebeobrany, to je Shaolin kung-fu pro děti.

Shaolin kung-fu pro děti Ondřejov Praha-východ

Pokud hledáte všeobecnou atletickou a gymnastickou sportovní přípravu s prvky judo a karate pro vaše dítě, pak vám mohu doporučit Shaolin kung fu pro děti. Právě z kung-fu se v minulosti vyvynuli bojové styly jako karate a judo. Kung-fu klade důraz také na hladkost a plynulost pohybů v souladu s tokem energie. Tím je také dosahováno vysoké rychlosti v prováděných technikách. Veškeré bojové techniky podporují celkové zpevnění těla, bystrost a zlepšují funkci vnitřních orgánů. Nejúžasnější na cvičení Shaolin kung-fu je přesah do umění sebeobrany. Děti si osvojují útočné i obranné techniky, učí se je padat a nezranit se. Zdokonalují se v rychlosti, síle a reakci na případný útok. Součástí výuky je také výuka bojových i kondičních kung-fu sestav a obsahem kurzu je i umění čínského zápasu. Právě z čínského zápasu se v minulosti vyvinulo japonské judo. Jedná se tak o komplexní přípravu dítěte a věřte, že když pak začne s jakýmkoli jiným sportem, bude v něm dobré.

Bojová umění byla vždy vynikajícím způsobem, jak si děti rozvinout dovednosti, které budou potřebovat pro zvládnutí mnoha obtížných životních situací. Při rozvíjení těchto dovedností získají vaše děti zvýšenou sebedůvěru, sebekázeň a respekt k sobě i svému okolí.

Atletika, kterou si vaše dítě vyvine při cvičení Shaolin kungfu pro děti, je mnohem dynamičtější než jiná bojová umění a mnoho dalších fyzických aktivit. Vyvinuté schopnosti snadno přejdou do jiných sportů ve formě zvýšené schopnosti skákání, lepší práce nohou a hbitosti, zlepšené koordinace, nadprůměrné síly jádra a nohou a dynamického, elastického vytváření svalové síly.

Vaše dítě bude klidnější jedinec se zvýšenou schopností soustředit se na jakýkoli úkol. Stanou se disciplinovanějšími a budou respektovat lidi kolem sebe, ať už jsou pro ně starší nebo jsou jejich vrstevníky.

Jak postupují, jsou probírány a rozehrávány situace, ve kterých by děti mohly být nuceny se bránit. Mají příležitost naučit se tyto situace řešit zdravým, bezpečným a realistickým způsobem. Učí se být asertivní a sebevědomí, aniž by se stali přehnaně agresivní a bojovní.

Těším se na setkání na kurzu Shaolin kung-fu pro děti, který probíhá v Ondřejově (Praha-východ).

Mgr. Ondřej Diviš

Lektor bojových umění Shaolin kung-fu pro děti a dospělé

Instruktor fitness a absolvent sportovní fakulty UK FTVS