Osobní trenér Eva Vítovcová

Jmenuji se Eva Vítovcová a nemám životopis jako většina trenérek, které sportovaly odmala. Bývala jsem oplácaná 80ti kilová holka. Ale přes všechna úskalí jsem se přenesla a ráda pomohu i vám. Specializuji se pouze na cvičení se ženami.

Pokrytí služeb trenéra do domu:

Vzdělání:

  • Trenérská škola Ronnie - trenér fitness
  • IQ pohyb academy - cvičení těhotné a po porodu

Zkušenosti:

  • Klienty trénuji od roku 2010

Certifikáty a osvědčení:

  • trenérská škola Ronnie
  • IQ pohyb academy
  • 3DFA - vývojová kyneziologie
  • 3DFA - core trénink

Šárka Nečasová

ze dne 13.7. 2017, hodnotil/a: Lenka Vysůčková

Fitness trenérku jsem se rozhodla vyhledat, abych shodila přebytečná kila po porodu dvojčat. S Evou jsme si daly úvodní schůzku, kde jsme si řekly moje představy a pravidelnost tréninků. Evička mi sestavila týdenní plán, přizpůsobený na mé problémové partie, který se pravidelně obměňoval. Pokud mi nějaký cvik zdravotně nevyhovoval, našla alternativu, která byla stejně efektivní. Díky jejím tréninkům jsem se cítila velmi dobře. Je to milá a usměvavá holka a díky jejímu profesionálnímu přístupu ji vřele doporučuji všem.

Dana Jelínková

ze dne 13.7. 2017, hodnotil/a: Lenka Vysůčková

Osobního trenéra jsem vyhledala, protože jsem se chtěla dostat zpět do formy a osobní trenér mi přijde jako nejlepší a nejúčinněší řešení 🙂 Věděla jsem, že chci ženu, zhruba v mém věku, která mi bude sympatická a tak trochu ´moje krevní skupina´. Velmi jsem uvítala osobní schůzku. Cvičení s Evou bylo skvělé, přímo na tělo i s mým zdravotním omezením a výsledky se brzy dostavily. 🙂 Bylo až s podivem, že jsem se na tréninky těšila a nebrala to jako povinnost! Eva je milá, veselá, otevřená komunikaci a tréninky od ní mi naprosto vyhovovaly. 🙂 Proto vřele doporučuji všem, kteří hledají osobní, milý přistup s tréninkem, který vás bude bavit!

vložit referenci

Cenové podmínky:

  • 450 Kč

Kontaktní formulář

Máte zájem o mé služby? Chcete si trénink nejprve vyzkoušet? Kontaktujte mě prosím prostřednictvím formuláře uvedeného níže.