Osobní trenér Mgr. Ondřej Diviš

Hledáte cestu jak změnit své pohybové a stravovací návyky? Trochu se v tom ztrácíte a potřebujete správně nasměrovat? Potom budu rád vaším průvodcem a pomohu vám jak s vhodným cvičením, tak i s úpravou jídelníčku. Mé lekce odvíjím od důkladné diagnostiky pohybového aparátu a preferuji zdravé cvičení s vlastní vahou, které je vhodné zejména pro hubnutí, zpevňování, zbavení bolestí zad a kloubů a celkově směřuje ke zdravému životnímu stylu. Já osobně se již více než deset let věnuji zdravému fitness cvičení s vlastní vahou a tréninku bojových umění Shaolin kungfu a Taiti. Těším se na vás.

Pokrytí služeb trenéra do domu:

Vzdělání:

 • Univerzita Karlova v Praze - titul Mgr.
 • Fakulta tělesné výchovy a sportu
 • Obor Tělesná výchova a sport

Zkušenosti:

 • od r. 2008 profesionální osobní trenér fitness
 • od r. 2010 výuka plavání dětí a dospělých
 • od r. 2018 lektor bojového umění Shaolin KungFu pro děti a dospělé

Certifikáty a osvědčení:

 • UK FTVS - magisterský titul
 • Instruktor Fitness
 • Autor posilovací pomůcky XUpTrainer - závěsné posilovací věže na cvičení
 • Osvědčení kondičního trenéra - cvičitele
 • Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví
 • Technika dopomoci a asistovaného strečinku
 • Instruktor Power-Plate
 • Instruktor školního lyžování
 • Instruktor školního fotbalu
 • Trenér fotbalu licence ´C´

Cizí jazyky:

 • Angličtina, Němčina

Hodnocení

ze dne 22.6. 2021, hodnotil/a: Petr Daneš

Nastavený individuální plán mi velmi vyhovuje. Svůj život si bez cvičení již téměř neumím představit. Doporučuji každému, kdo chce kvalitu svého života posunout na vyšší úroveň.

Skvělý dárek

ze dne 10.3. 2020, hodnotil/a: Matěj Hladký

S Ondrou jsem se seznámil netradičně .Dostal jsem ho pod stromeček. Tuto službu jsem neznal a přiznám se , že jsem byl velice mile překvapen. Od první návštěvy bylo patrné, že mám co do činění s profesionálem, který ví, co mluví. Sestavil mi cvičebný plán podle mých představ, podle toho co od cvičení očekávám. Zhubnout a posílit. Obojí se daří. Za měsíc 4 kila dole, do schodů to jde samo, cigarety nechutnají. Ondra své práci rozumí, ví jak klienta motivovat, jak na něj. Je tak akorát přísný, ale hlavně laskavý a vtipný. Jsem rád, že jsem takový dárek dostal. Doporučuji ho všem.

Naprostá spokojenost

ze dne 18.1. 2020, hodnotil/a: Jiří Štika

Ondra je profík, nad tím co dělá přemejšlí, přizpůsobil se mým požadavkům. Absolvoval jsem 10 tréningů a pokrok je znát. Co oceňuju je, že mezi posilování vkládá neustále strečing. Ne že bych ho měl rád :-) ale prostě je to potřeba a Ondra k tomu dokáže motivovat. Ondrovi děkuju a ostatním ho můžu vřele doporučit!

Konečně něco co funguje

ze dne 12.3. 2019, hodnotil/a: Kamila Kalivodová

Konečně jsem našla cvičení, které opravdu funguje. Výsledky byly vidět poměrně rychle. Díky spoustě ušetřeného času mám prostor cvičit pravidelně. Musím ocenit profesionální jednání a spolehlivost. Nastavený cvičební plán mi velmi vyhovuje. Líbí se mi plán, který respektuje moje potřeby a je opravdu jenom pro mě. Takže můžu jenom doporučit.

Bezva trenér

ze dne 5.2. 2019, hodnotil/a: Martin Janů

Na Ondru jsem přišel náhodou,oslovil ho se svým plánem a odhodláním něco se sebou dělat i v 51 letech.Z časových důvodů nemohu chodit do fitness centra a trenér do domu mě zaujal.Hned při prvním setkání s Ondrou jsem věděl,že je to ten správný trenér pro mě,ikdyž to nemá se mnou jednoduché.Ale je vždy dobře připraven,věčně usměvavý a oplývá nekonečnou trpělivostí.Takže cvičení s ním je pohodové a pomalu přináší výsledky,které od cvičení očekávám.Mohu Ondřeje všem doporučit a poděkovat osudu,že mě Ondru poslal do cesty.Díky Ondro!

S Ondrou proti stresu

ze dne 17.8. 2018, hodnotil/a: Jan Siroky

Ondru jsem oslovil o pomoc pred cca 2 lety, aby mi prostrednictvim cviceni pomohl s kompenzaci stresu a castymi bolestmi hlavy. Cviceni s nim je pro me potesenim a hlavne citim postupne zlepseni. Kombinace strecinku a posilovani funguje dobre. Ondra je profik - spolehlivy, vzdy v dobre nalade, empaticky, ale zaroven narocny a dusledny. Cviceni s nim me tesi, protoze je videt, ze ho jeho prace bavi (mimo jine vykonstruoval vlastni cvicebni nastroj) a ze ma opravdovy zajem o sveho klienta a jeho treninkove cile. Vrele ho doporucuji.

Skvely trener

ze dne 26.4. 2018, hodnotil/a: Vladimira Novakova

S Ondrou cvicim temer rok a vse, co jsem od spoluprace ocekavala, se naplnilo. Vnimam Ondru jako naprosteho profesionala s detailni znalosti sveho oboru. Velmi jsem si oblibila funkncni pomucky, ktere mi doporucil a predstavil a jsem sama prekvapena, ze dnes si uz si dny bez cviceni nedovedu predstavit. Ondra je navic naprosto splolehlivy, vzdy pripraveny a ve skvele nalade. Spoluprace si nim je radost. Koncept treninku doma ma opravdu mnoho vyhod a urcite stoji za to ho vyzkouset. Ondru mohu vrele doporucit!

Cvičeni - součást zivota

ze dne 9.3. 2016, hodnotil/a: Helena Kleinova

S Ondrou cvičím už něco přes tři roky. Ze začátku jsem potřebovala někoho, kdo mi pomůže rozhýbat koleno po operaci. Nejprve jsem si myslela, že párkrát zacvičím s trenérem a pak už budu chodit sama. Ale nestalo se tak. Všeobecně za ohromnou výhodu osobního tréninku považuji to, že pokud si domluvíme trénink, tak už prostě musím přijít. Pomáhá to udržovat určitou disciplínu. Dále necvičíte sami, pořad je u vás trenér, který vaše případný chyby opraví. A proč cvičit s Ondrou? Je to mladý člověk nabitý pozitivní energií. Nepamatuji si, že by někdy byl bez nálady. Během tréninku se vám 100% věnuje. A hlavně, pokud vám při cvičeni zbývají ještě nějaké síly, tak se s ním dá i dobře pokecat:) Nic vám nedá zadarmo, všechno si musíte ´vydřít.´ Ondru doporučuji všem, kteří si nejsou jisti, že zvládnou cvičit sami. Pro me se stalo cvičení součástí mého života. Jako si pravidelně čistím zuby, tak samozřejmé je pro mě cvičení. Ondro, díky!

Zhubnout s Ondřejem

ze dne 10.12. 2015, hodnotil/a: Victoria

Ahoj všem! Jsem z Ruska. Ja jsem začala cvičit s Ondřejem aby se dostat do formy. Skvěly trenér. Vždy je v kontaktu, na každem cvičeni je čily a v naladě což je velmi duležite když jen se začneš cvičit a nechce se ti nic dělat ☺ Všechno vysvětluje srozumitelně, s pochopeni a trpelivosti chova se k chybam. V pruběhu cvičeni s nim aj pokecat je dobre ☺ Jedno slovo - super! Ondřej - poctivy trenér a vždy je precizni, cvičeni probihali efektivně, ani minuta prostoje. Moc se mi libilo a jsem zhubla o 8,5kg za 2 měsici. Doporučuju všem kdo chce pravidelně cvičit!

Poděkování za trénink

ze dne 15.11. 2015, hodnotil/a: Michal Peikert

Po 8 leté pauze v návštěvě posilovny, jsem chtěl osobního trenéra, který mi ukáže vše pro opětovný začátek. Přes Sport Centrum Evropská jsem si vybral Ondru Diviše a všem mohu jen a jen doporučit. Pro velmi dobrý přístup a kvalitu, kdy vše do posledního detailu ukázal a perfektně vysvětlil a výsledky se začaly objevovat. Ještě jednou děkuji. Michal

Cvičení doma

ze dne 4.12. 2014, hodnotil/a: Lenka Fryčová

Po přestěhování mimo Prahu pro mě bylo časově nemožné dojíždět do fitness centra. Proto jsem vyzkoušela variantu "Trenér do domu". Nakonec jsem zjistila, že je to pro mě daleko větší motivace než dojíždění do fitka. Přesně nastavený trénink mi pomáhá se zaměřit cíleně na vybrané partie a pokroky jsou tak mnohem viditelnější. Samotná přítomnost trenéra je také velkou motivací. S Ondřejem cvičím již třetím rokem a vřele doporučuji jeho služby. Lenka

Cvičení zábavou

ze dne 25.11. 2014, hodnotil/a: Michal Matoušek

Díky Ondrovi se mě a mojí ženě stalo během pár měsíců cvičení zábavou. Postupně jsme překonali počáteční krizi a výsledky už se dostavují. Doporučujeme :) Michal+Tereza

vložit referenci

Cenové podmínky:

 • Nabízím ukázkový trénink - ANO, 800Kč.
 • 1x 60 minut osobního tréninku - 1 290Kč.
 • 10x 60 minut osobního tréninku - 12 000Kč.
 • Sestavení tréninkového plánu - 3 500Kč.
 • Sestavení výživového plánu - 5 000Kč.

Kontaktní formulář

Máte zájem o mé služby? Chcete si trénink nejprve vyzkoušet? Kontaktujte mě prosím prostřednictvím formuláře uvedeného níže.