Personal trainer at home in the media

Workout at home for whole bodyforming. Video for webportal BLESKPROZENY.CZ

In the video for website BLESKPROŽENY.CZ personal fitness trainer Mgr. Ondřej Diviš focused on the effective workout for CORE.

Dali jste se na cvičení, ale nejste si jistí, zda to děláte dobře? Jednou z častých chyb je, že se člověk zaměří jen na viditelně problematické partie, jako jsou stehna, hýždě nebo břicho, ale opomíjí ostatní části těla. Výsledkem jsou mimo jiné přetížené svaly na jedné straně a ochablé na druhé, nezřídka se přidávají i různé bolesti. Osobní trenér Ondřej Diviš vám dnes poradí, jak si posílit například důležitý svalový korzet kolem páteře.

read full article

Sexy stomach in 15 minutes? Yes! Video for website PROŽENY.CZ

In the video for website PROŽENY.CZ personal fitness trainer Mgr. Ondřej Diviš focuses on the effective workout for the stomach. He uses a plastic pet bottle with water to simulate fitness equipment.

Vyhlaste válku té nevzhledné pneumatice v pase, která se vás zuby nehty drží! Stačí vám k tomu jen 15 minut denně, PET lahev s vodou, pevná vůle a náš dnešní článek! Připravili jsme devět super cviků, které vás zachrání, a k tomu jídelníček na celý týden. A co je na tom nejlepší? Vše zvládnete v pohodlí domova!

read full article

What is professional opinion? Article for magazine Vlasta

In the magazine Vlasta, personal trainer and nutrition specialist Mgr. Ondřej Diviš advises how to replace meat and cheese.

Jakými produkty nahradit maso nebo sýry?

Vyměnit je lze za sójové maso nebo sejtan (ochucená obilná bílkovina připomínající sekanou), sýr třeba za rostlinný sýr tempeh ze sójových bobů.

read full article

Vegetarian now? Rather no. Interview for magazine DENÍK.CZ.

On the information portal Deník.cz personal trainer and nutrition specialist Mgr. Ondřej Diviš talked about vegetarianism. 

Praha - Ondřej Diviš není vegetariánem, sportuje. Sportem, tedy pohybem, se živí. Jako osobní trenér se specializuje na prevenci a zmírnění bolestí zad, na zpevnění a vytvarování postavy a na nárůst svalové síly a objemu. A také působí jako trenér fitness. O zdravé stravě ví dost.

read full article