Zhubněte do plavek se svým soukromým trenérem! Soutěž pro portál Femina.cz

Věnovali jsme ceny do soutěže na internetovém portálu Femina.cz. Soutěžící hráli o osobní trénování s našimi fitness trenéry.

Vidina dovolené v plavkách se neúprosně blíží a návrháři stále ještě nevymysleli super sexy bikiny sešité z dvaceti metrů látky, ve kterých se skvěle opálíme. Nevadí...

Můžeme to ještě dohnat cvičením. Ale samotným se nám do posilovny nechce a když už tam teda dorazíme, tak pořádně nevíme co dělat. Možná vás už napadlo, že by bylo maximálně super mít trenéra, který za vámi přijde až domů, přinese cvičební nářadí, upraví jídelníček, pochválí vás za to, jak moc jste šikovná, bude vám říkat, jaké děláte pokroky, pochopí, že se vám třeba nechce cvičit a přesto vás bude umět motivovat, pak vás zase hodně pochválí a vůbec to bude skvělý parťák na cestě za vaší vysněnou postavou. My tady jednoho takového máme! A pro vás!

PŘEJÍT NA CELOU REPORTÁŽ SE SOUTĚŽÍ NA PORTÁL FEMINA.CZ ->

Ten zázrak :-) se jmenuje Ondřej Diviš. Je to profesionální fitness trenér, který se zaměřuje na
- zdravotní cvičení
- redukční cvičení
- kardio kickbox
- objemová cvičení

A také na cvičení v nestandardním prostředí, což znamená, že když budete mít náladu, můžete si jít spolu zacvičit třeba do parku.

SOUTĚŽ

Že už chcete začít? Fajn :-)
Odpovězte na soutěžní otázku a tři z vás získají osobní tréninky doma,konzultaci přípravu jídelníčku, a také super fitness-video trénink, podle kterého můžete cvičit kdykoli budete mít čas a chuť.

Odpověď na soutěžní otázku hledejte na www.fitness-trenink-doma.cz

Ceny do soutěže:
1. - 3x osobní trénink, 3 měsíce video-trénink zdarma
2. - 2x osobní trénink, 2 měsíce video-trénink zdarma
3. - 1x osobní trénink, 1 měsíc video-trénink zdarma

SOUTĚŽ JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ.