Nejlepší pomůcky na cvičení doma - doporučujeme XUpTrainer

Cvičení doma s vlastní vahou šetrné na klouby

Cvičení s vlastní vahou je vhodné pro celou rodinu. Pomůcka cviky usnadňuje a tím je možné cvičit kvalitně a v plném rozsahu kloubu. Nabízí ale také pokročilejší sestavy cviků na cvičení doma, které ocenní zejména zdatnější sportovci. Děda s babičkou si rádi promažou klouby a narovnají záda při plynulých shybech a klicích. Nezáleží na věku, záleží zda se chcete cítit dobře.

Veškeré pomůcky na cvičení doma v jedné

pomůcky na cvičení doma

Závěsná posilovací věž XUpTrainer nahrazuje více než 40 fitness strojů a pomůcek na cvičení doma. Navíc přináší jedinečné zbrusu nové cviky, které podporují harmonické zpevnění celého těla. Umožňuje cvičit přes 400 cviků s vlastní vahou. Pokud máte rádi cvičení doma nebo venku, pak vám XUpTrainer bezpečně nahradí veškeré posilovací pomůcky a stroje, které byste jinak na cvičení doma potřebovali.

XUpTrainer je pomůcka na cvičení, která přináší nové unikátní cvičení s vlastní vahou těla, usnadňuje provedení každého cviku a umožňuje cviky šetrné na klouby, které jsou vhodné jako prevence a léčba osteoporózy.

Závěsná posilovací věž na cvičení doma

XUpTrainer je přenosná posilovací věž na doma, která usnadňuje cvičení s vlastní vahou a můžete ji používat na cvičení doma, na posilování venku i na trénink ve fitness centru. Nahrazuje kompletní vybavení celého fitka a veškeré pomůcky na cvičení doma pro efektivní trénink.

XUpTrainer - složený v brašněXUpTrainer - zavěšenýXUpTrainer - rozložený komplet

 

Více o XUpTrainer se dozvíte zde pomůcky na cvičení doma.