Osobní trenér do domu v médiích

Domácí cviky, které vám zpevní tělo. Video pro portál BLESKPROZENY.CZ

V reportáži pro server BLESKPROŽENY.CZ se trenér Ondřej Diviš zaměřil na efektivní posilování svalového korzetu kolem páteře v pohodlí domova.

Dali jste se na cvičení, ale nejste si jistí, zda to děláte dobře? Jednou z častých chyb je, že se člověk zaměří jen na viditelně problematické partie, jako jsou stehna, hýždě nebo břicho, ale opomíjí ostatní části těla. Výsledkem jsou mimo jiné přetížené svaly na jedné straně a ochablé na druhé, nezřídka se přidávají i různé bolesti. Osobní trenér Ondřej Diviš vám dnes poradí, jak si posílit například důležitý svalový korzet kolem páteře.

přečíst celý článek

Sexy bříško za 15 minut? Ano! Video pro portál PROŽENY.CZ

V reportáži pro server PROŽENY.CZ se trenér Ondřej Diviš zaměřil na efektivní posilování břišních svalů v pohodlí domova s využitím PET lahve s vodou.

Vyhlaste válku té nevzhledné pneumatice v pase, která se vás zuby nehty drží! Stačí vám k tomu jen 15 minut denně, PET lahev s vodou, pevná vůle a náš dnešní článek! Připravili jsme devět super cviků, které vás zachrání, a k tomu jídelníček na celý týden. A co je na tom nejlepší? Vše zvládnete v pohodlí domova!

přečíst celý článek

Co na to odborník? Článek pro magazín Vlasta

V magazínu Vlasta radil výživový poradce a osobní trenér Ondřej Diviš, jakými produkty nahradit maso a sýry.

Jakými produkty nahradit maso nebo sýry?

Vyměnit je lze za sójové maso nebo sejtan (ochucená obilná bílkovina připomínající sekanou), sýr třeba za rostlinný sýr tempeh ze sójových bobů.

přečíst celý článek

Vegetariánem hned? Raději ne. Rozhovor pro server DENÍK.CZ.

Na informačním serveru Deník.cz vyšel rozhovor s trenérem a výživovým poradcem Ondřejem Divišem na téma Vegetariánství. 

Praha - Ondřej Diviš není vegetariánem, sportuje. Sportem, tedy pohybem, se živí. Jako osobní trenér se specializuje na prevenci a zmírnění bolestí zad, na zpevnění a vytvarování postavy a na nárůst svalové síly a objemu. A také působí jako trenér fitness. O zdravé stravě ví dost.

přečíst celý článek