Fit a zdravě i v létě

Máme tu léto a s ním i vysoké teploty. Přesto chceme být fit, ale jak když sotva funíme? Přesně to si řekněme dnes.

Běh a jak na něj?

S příchodem jara přichází i pěkné počasí a tím i možnost cvičení venku. Většinu lidí napadne běh. Ale jak na něj, když vůbec neběhám? To si povíme právě dnes.

3 cviky pro kulatý zadek!

Zima skoro za námi a venku se pomalu otepluje. Tím přichází i čas na upnuté sukně a šortky. Proto si dnes ukážeme cviky pro kulatý a pevný zadeček.

3 cviky pro ploché břicho!

Vánoce za námi a s tím i spousta dobrého jídla a pití. Bohužel u většiny z nás i mírné povolení pásku u kalhot. Dnes si tedy ukážeme pár účinných cviků pro ploché bříško.

Čokoláda v hlavní roli!

Honí vás chutě na sladké? Milujete čokoládu, ale přeci co letní forma? Nebojte, jde to i zdravě!

Slaná i sladká fitness snídaně

Co dobrého a zároveň zdravého upéct k snídani? Sladké či slané? A nestrávit v kuchyni mládí? Není problém, pojďte si vybrat!

Jídelníček na výlet!

Máme tu konečně krásné počasí a Vy se chystáte na výlet? Co ovšem vzít za jídlo, abychom na první benzince neporušili svůj zdravý jídelníček? Tak si to pojďme ukázat!

Jarní detox. Ano či ne?

Přichází nám jaro a s ním i milion návodů na různé typy detoxů, očist atd. Je to však vůbec nutné? A který z návodů je ten pravý? V tom si právě dnes uděláme jasno.

Snadno, rychle a dietně v létě!

Máme tu pomalu tropické hodnoty a to se nikomu z nás nechce příliš jíst. A co více, ani stát doma u plotny. Navíc ano, mnohem více si hlídáme linii a štíhlé bříško.

Jak v létě dodržovat pitný režim a proč?

Stále opakované téma že? Ale upřímně dodržujete pitný režim? Zohledňujete kolik toho denně vypotíte, když je horko? A kolik Vaše tělo vlastně potřebuje? A v neposlední řadě, co vlastně pijete?