3 cviky pro kulatý zadek!

Zima skoro za námi a venku se pomalu otepluje. Tím přichází i čas na upnuté sukně a šortky. Proto si dnes ukážeme cviky pro kulatý a pevný zadeček.

3 cviky pro ploché břicho!

Vánoce za námi a s tím i spousta dobrého jídla a pití. Bohužel u většiny z nás i mírné povolení pásku u kalhot. Dnes si tedy ukážeme pár účinných cviků pro ploché bříško.

Podzimní deprese? 5 tipů jak na ní!

Přichází nám podzim. Venku šedo, deštivo, pochmurno a naše myšlenky a nálada jsou na tom stejně. Co s tím? Pojďme se na to podívat, není to tak těžké.

Zpět do formy - snadno a doma!

Návrat do pracovního procesu po volnějším létě bývá drsný. Návrat do fitness formy ještě drsnější. My to však zvládneme rychle, snadno a doma, za pomoci pár základních cviků!

Jak zhubnout do plavek? Zkuste kruhový trénink!

Máme tu letní teploty a s tím spojený problém "jak na postavu do plavek". Nechce se Vám se hodiny potit ve fitku? Přemýšlíte jak "snadno" zhubnout a zpevnit i doma? Zkuste to za pomocí kruhového tréninku! 

Domácí cvičení s expandérem

Nechce se Vám do posilovny? Nebo na to nemáte čas? Nebo se prostě jen nechcete "potit" před cizími lidmi? Zároveň však nechcete investovat tisíce do domácího náčiní? Co takhle zkusit expandér.

Jarní detox. Ano či ne?

Přichází nám jaro a s ním i milion návodů na různé typy detoxů, očist atd. Je to však vůbec nutné? A který z návodů je ten pravý? V tom si právě dnes uděláme jasno.

Snadno, rychle a dietně v létě!

Máme tu pomalu tropické hodnoty a to se nikomu z nás nechce příliš jíst. A co více, ani stát doma u plotny. Navíc ano, mnohem více si hlídáme linii a štíhlé bříško.

Jak v létě dodržovat pitný režim a proč?

Stále opakované téma že? Ale upřímně dodržujete pitný režim? Zohledňujete kolik toho denně vypotíte, když je horko? A kolik Vaše tělo vlastně potřebuje? A v neposlední řadě, co vlastně pijete?

Sladké fitness pečení

Konečně nám přichází teplé počasí. Chutě většinou spíše na sladké, lehké dobré jídlo. Vám se přesto nechce hřešit? To přeci není problém.

Paleo (fitness) cukroví

Vánoce, velké téma co se týče stravy. Chcete si upéct něco zdravějšího a přitom tak chutného jako klasické cukroví? Těsto plné mouky a cukru Vás neláká? Nebo se snažíte dodržovat paleo stravu a nechcete ani na Vánoce příliš vybočit?