Domácí cvičení s expandérem

Nechce se Vám do posilovny? Nebo na to nemáte čas? Nebo se prostě jen nechcete "potit" před cizími lidmi? Zároveň však nechcete investovat tisíce do domácího náčiní? Co takhle zkusit expandér.

Cvičení po porodu

Právě jste porodila, ten krásný pocit chovat vlastní miminko je nezapomenutelný. Ovšem pohled po porodu do zrcadla také že? Ale nebojte se , vytahané bříško i rozestup břišní stěny se snadno ztratí :)

Cviky na břicho a core

Blíží se nám léto a všichni chceme mít v plavkách ty pověstné "buchty". My si tu dnes ukážeme pár cviků, které Vám s tím pomohou.

Box - cesta k osobnímu rozvoji

Box, řadě lidí se vybaví dva rozmlácení fighteři, kteří do sebe tlučou hlava nehlava. Jde o velmi agresivní sport, ve kterém jde o to druhého co nejvíce roztřískat, zranit. To jsou stereotypy - ne vždy to tak ale musí být. 

 

Paleo (fitness) cukroví

Vánoce, velké téma co se týče stravy. Chcete si upéct něco zdravějšího a přitom tak chutného jako klasické cukroví? Těsto plné mouky a cukru Vás neláká? Nebo se snažíte dodržovat paleo stravu a nechcete ani na Vánoce příliš vybočit?

Podzimní jídelníček pro zdraví!

Máme tu podzim a s tím i velký nápor bacilů a virů, kteří nás dennodenně ohrožují. Všude všichni prskají a kýchají a Vy se chcete udržet co nejdéle zdraví? S tím Vám dnes zkusím trochu pomoci.

Jídelníček zdravě hravě a hlavně rychle!

Stále slyším tu samou větu "Nemám čas si to jídlo připravit". A co Vy? Máte čas si jídlo připravit? Že ne? Tak já Vám dnes ukážu návrh jednoho rychlého jídelníčku, který si zvládnete připravit během hodiny v neděli na celý týden.

Odlehčený jídelníček do plavek

Venku tropy a Vy se snažíte ještě shodit poslední kila před dovolenou? Využijte toho, že v horkém počasí nemáte tolik chuť k jídlu a pojďte se lehce a zdravě najíst.