Jídelníček a recepty nejen na hubnutí

Redukční jídelníček pro ženy 80 kg

Jak zhubnout zdravě a přirozeným způsobem při váze 80 kg díky redukčnímu jídelníčku pro ženy. Jak vhodně upravit jídelníček a jaké lehké každodenní cvičení doma zařadit, abyste dosáhli svých cílů.

Vzorový jídelníček pro ženy

Připravili jsme pro Vás vzorový jídelníček na 7 dní pro ženy, které cvičí méně jak jednu hodinu denně a chtějí hubnout.

Zdravé recepty - Hrnkový koláč

Přemýšlíte co sladkého, zdravého a zároveň výborného upéct? My vám dnes dáme skvělý a rychlý recept na hrnkový koláč. :)

Banana bread s čokoládou!

Kdo by o něm neslyšel? Kdo by ho nemiloval? Banana bread je velmi oblíbený a chutný recept a navíc má i své zdravotní benefity!

Recepty na cukroví trošku zdravěji

A je to tu zase. Vánoce. Všichni co cvičí řeší stejnou otázku, odepřít si cukroví nebo ne? Ale proč si ho neupéct zdravěji? Je to jednoduché a přitom velmi chutné.

Jak posílit imunitní systém?

Máme tu podzim a s ním i dobu nachlazení, chřipek či angín. Přemýšlíte jak nejlépe posílit svou imunitu a všemu se vyhnout? Nebaví vás již chodit stále s kapesníkem a všude prskat? Zkuste posílit svou imunitu!

Podzimní vaření z dýně

Máme tu podzim a také čas dýní! Že nevíte co s ní? No to si hned ukážeme. A navíc dýně nám ušetří spoustu kalorií!

Čokoláda v hlavní roli!

Honí vás chutě na sladké? Milujete čokoládu, ale přeci co letní forma? Nebojte, jde to i zdravě!

Slaná i sladká fitness snídaně

Co dobrého a zároveň zdravého upéct k snídani? Sladké či slané? A nestrávit v kuchyni mládí? Není problém, pojďte si vybrat!

Jídelníček na výlet!

Máme tu konečně krásné počasí a Vy se chystáte na výlet? Co ovšem vzít za jídlo, abychom na první benzince neporušili svůj zdravý jídelníček? Tak si to pojďme ukázat!

Jarní detox. Ano či ne?

Přichází nám jaro a s ním i milion návodů na různé typy detoxů, očist atd. Je to však vůbec nutné? A který z návodů je ten pravý? V tom si právě dnes uděláme jasno.

Snadno, rychle a dietně v létě!

Máme tu pomalu tropické hodnoty a to se nikomu z nás nechce příliš jíst. A co více, ani stát doma u plotny. Navíc ano, mnohem více si hlídáme linii a štíhlé bříško.

Jak v létě dodržovat pitný režim a proč?

Stále opakované téma že? Ale upřímně dodržujete pitný režim? Zohledňujete kolik toho denně vypotíte, když je horko? A kolik Vaše tělo vlastně potřebuje? A v neposlední řadě, co vlastně pijete?

Sladké fitness pečení

Konečně nám přichází teplé počasí. Chutě většinou spíše na sladké, lehké dobré jídlo. Vám se přesto nechce hřešit? To přeci není problém.

Paleo (fitness) cukroví

Vánoce, velké téma co se týče stravy. Chcete si upéct něco zdravějšího a přitom tak chutného jako klasické cukroví? Těsto plné mouky a cukru Vás neláká? Nebo se snažíte dodržovat paleo stravu a nechcete ani na Vánoce příliš vybočit?

Podzimní jídelníček pro zdraví!

Máme tu podzim a s tím i velký nápor bacilů a virů, kteří nás dennodenně ohrožují. Všude všichni prskají a kýchají a Vy se chcete udržet co nejdéle zdraví? S tím Vám dnes zkusím trochu pomoci.

Jídelníček zdravě hravě a hlavně rychle!

Stále slyším tu samou větu "Nemám čas si to jídlo připravit". A co Vy? Máte čas si jídlo připravit? Že ne? Tak já Vám dnes ukážu návrh jednoho rychlého jídelníčku, který si zvládnete připravit během hodiny v neděli na celý týden.

Odlehčený jídelníček do plavek

Venku tropy a Vy se snažíte ještě shodit poslední kila před dovolenou? Využijte toho, že v horkém počasí nemáte tolik chuť k jídlu a pojďte se lehce a zdravě najíst.

Oříšky a semínka pro zdraví

Víte které druhy oříšků a semínek jsou pro naše tělo přínosné? Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího. Více čtěte v tomto článku.

Důležitá role vlákniny

Jaké pozitivní účinky má vláknina, doporučená denní dávka a kdy si vlákninu zařadit do jídelníčku. To vše se dočtete v tomto článku.

VÝŽIVA - nutrice

Jaký je správný poměr živin v organismu? Jakou funkci mají živiny přijímané v potravě? Na tyto a další otázky odpovídáme v tomto článku.