Rady na cvičení

Cvičení po porodu

Právě jste porodila, ten krásný pocit chovat vlastní miminko je nezapomenutelný. Ovšem pohled po porodu do zrcadla také že? Ale nebojte se , vytahané bříško i rozestup břišní stěny se snadno ztratí :)

Cviky na břicho a core

Blíží se nám léto a všichni chceme mít v plavkách ty pověstné "buchty". My si tu dnes ukážeme pár cviků, které Vám s tím pomohou.

Box - cesta k osobnímu rozvoji

Box, řadě lidí se vybaví dva rozmlácení fighteři, kteří do sebe tlučou hlava nehlava. Jde o velmi agresivní sport, ve kterém jde o to druhého co nejvíce roztřískat, zranit. To jsou stereotypy - ne vždy to tak ale musí být. 

 

Cviky na uvolnění krční páteře

Bolest hlavy a krční páteře, migrény, neschopnost uklonit hlavu a celkové zmenšení rozsahu pohybu, s tím vším Vám mohou pomoci cviky na uvolnění krční páteře.

Cviky na bolavá záda

Jak se zbavit bolestí zad zdravým a přirozeným způsobem vám poradíme v tomto článku.

Fitness cvičení ve dvojici

Sestavili jsme pro Vás soubor cvičení, které zpevní celou postavu a ještě si přitom užijete zábavu. Posílíte hrudík, záda a dolní končetiny.

Závěsný systém TRX

Co je to pomůcka na cvičení TRX a jak ji používat, se dočtete v tomto článku.

Cvičení doma s dítětem

Rádi si hrajete se svým dítětem? Co k tomu ještě trochu zpevňovat problémové partie Vaší postavy? Čtěte prosím dále.

Jak se zbavit bolestí zad?

Rádi bychom Vám v tomto článku poradili, jak se bolestí zad zbavit přirozeným způsobem  - cvičením.

Nejčastější chyby při posilování

Analyzovali jsme nejčastější chyby, kterých se lidé dopouštějí při posilování. Článek by Vám měl pomoci ke zlepšení techniky vašeho cvičení.

Cvičení doma - zpevňování hýždí

Připravili jsme pro Vás fitness cvičení zaměřené na zpevňování hýždí. Účinných sedm cviků v tomto tréninku stačí cvičit dvakrát týdně a brzy uvidíte výsledky.