Rady na cvičení

Fit a zdravě i v létě

Máme tu léto a s ním i vysoké teploty. Přesto chceme být fit, ale jak když sotva funíme? Přesně to si řekněme dnes.

Běh a jak na něj?

S příchodem jara přichází i pěkné počasí a tím i možnost cvičení venku. Většinu lidí napadne běh. Ale jak na něj, když vůbec neběhám? To si povíme právě dnes.

3 cviky pro kulatý zadek!

Zima skoro za námi a venku se pomalu otepluje. Tím přichází i čas na upnuté sukně a šortky. Proto si dnes ukážeme cviky pro kulatý a pevný zadeček.

3 cviky pro ploché břicho!

Vánoce za námi a s tím i spousta dobrého jídla a pití. Bohužel u většiny z nás i mírné povolení pásku u kalhot. Dnes si tedy ukážeme pár účinných cviků pro ploché bříško.

Podzimní deprese? 5 tipů jak na ní!

Přichází nám podzim. Venku šedo, deštivo, pochmurno a naše myšlenky a nálada jsou na tom stejně. Co s tím? Pojďme se na to podívat, není to tak těžké.

Zpět do formy - snadno a doma!

Návrat do pracovního procesu po volnějším létě bývá drsný. Návrat do fitness formy ještě drsnější. My to však zvládneme rychle, snadno a doma, za pomoci pár základních cviků!

Jak zhubnout do plavek? Zkuste kruhový trénink!

Máme tu letní teploty a s tím spojený problém "jak na postavu do plavek". Nechce se Vám se hodiny potit ve fitku? Přemýšlíte jak "snadno" zhubnout a zpevnit i doma? Zkuste to za pomocí kruhového tréninku! 

Domácí cvičení s expandérem

Nechce se Vám do posilovny? Nebo na to nemáte čas? Nebo se prostě jen nechcete "potit" před cizími lidmi? Zároveň však nechcete investovat tisíce do domácího náčiní? Co takhle zkusit expandér.

Cvičení po porodu

Právě jste porodila, ten krásný pocit chovat vlastní miminko je nezapomenutelný. Ovšem pohled po porodu do zrcadla také že? Ale nebojte se , vytahané bříško i rozestup břišní stěny se snadno ztratí :)

Cviky na břicho a core

Blíží se nám léto a všichni chceme mít v plavkách ty pověstné "buchty". My si tu dnes ukážeme pár cviků, které Vám s tím pomohou.

Box - cesta k osobnímu rozvoji

Box, řadě lidí se vybaví dva rozmlácení fighteři, kteří do sebe tlučou hlava nehlava. Jde o velmi agresivní sport, ve kterém jde o to druhého co nejvíce roztřískat, zranit. To jsou stereotypy - ne vždy to tak ale musí být. 

 

Cviky na uvolnění krční páteře

Bolest hlavy a krční páteře, migrény, neschopnost uklonit hlavu a celkové zmenšení rozsahu pohybu, s tím vším Vám mohou pomoci cviky na uvolnění krční páteře.

Cviky na bolavá záda

Jak se zbavit bolestí zad zdravým a přirozeným způsobem vám poradíme v tomto článku.

Fitness cvičení ve dvojici

Sestavili jsme pro Vás soubor cvičení, které zpevní celou postavu a ještě si přitom užijete zábavu. Posílíte hrudík, záda a dolní končetiny.

Závěsný systém TRX

Co je to pomůcka na cvičení TRX a jak ji používat, se dočtete v tomto článku.

Cvičení doma s dítětem

Rádi si hrajete se svým dítětem? Co k tomu ještě trochu zpevňovat problémové partie Vaší postavy? Čtěte prosím dále.

Jak se zbavit bolestí zad?

Rádi bychom Vám v tomto článku poradili, jak se bolestí zad zbavit přirozeným způsobem  - cvičením.

Nejčastější chyby při posilování

Analyzovali jsme nejčastější chyby, kterých se lidé dopouštějí při posilování. Článek by Vám měl pomoci ke zlepšení techniky vašeho cvičení.

Cvičení doma - zpevňování hýždí

Připravili jsme pro Vás fitness cvičení zaměřené na zpevňování hýždí. Účinných sedm cviků v tomto tréninku stačí cvičit dvakrát týdně a brzy uvidíte výsledky.