Osobní trenérka Hanka Boháčová

Mou specializací je vývojová kineziologie, kdy se při tréninku neposilují jednotlivé svaly, ale trénují se celkové pohyby těla, při kterých se zapojí svalové řetězce. Tělo se tak nepřetěžuje, naopak se postupným cvičením dostane do balancu. Důraz se klade nejen na správnou oporu, ale také na myšlenku k pohybu. Moje tréninky jsou vhodné jak pro aktivní sportovce, tak pro klienty se zdravotními problémy, způsobenými například sedavým zaměstnáním, nebo jinou jednostrannou zátěží.

Pokrytí služeb trenéra do domu:

Působiště ve fitness centru:

  • Centrum Třešňovka

Zkušenosti:

  • od roku 2016 - Osobní trenérka

Certifikáty a osvědčení:

  • Instruktor kondičního posilování (3DFA Academy)
  • Kurz TRX FTC - funkční trénink
  • Břišní svalstvo ze všech stran
  • Diagnostika a kompenzace (kurz 3D Fitness Academy)

Cizí jazyky:

  • Angličtina, němčina

Trenérka na míru

ze dne 26.1. 2024, hodnotil/a: Zdeňka Rabenseifnerová

Cvičení s Hankou si nemůžu vynachválit! Co vám ještě chybí, když k vám trenérka přijede domů vždy včas a ve skvělé náladě, která na vás okamžitě přeskočí? Cvičení ušije na míru, jak vaší celkové kondici, tak vašemu aktuálnímu stavu. Vřele doporučuji jak po profesionální stránce, tak po stránce lidské!

Training and fun

ze dne 12.12. 2023, hodnotil/a: Edgar Mora Novellas

Hanka is the kind of trainer that is looking for you to feel well. During the training, you can go from having funny conversations to pure motivation to do more! She brings all the necessary stuff, you just need to be ready to exercise! My wife and I are very happy with her.

Sokolky : když nemůžeš dej pauzu :)♀️

ze dne 27.11. 2023, hodnotil/a: Olga Svobodová

S Hankou chodíme cvičit od srpna. Jsme tři kamarádky co se rozhodly pravidelně si protáhnout těla. Naše hodiny jsou pestré a zábavné s individuálním přístupem. Líbí se mi , ze můžeme cvičit venku , v posilovně a když na to přijde klidně i doma v obýváku . Hanka je nejen dobrá trenérka , ale také úžasná bytost .Z tréninku odcházíme vždy dobře naladěni . Mohu vřele doporučit .

Profesionální i lidský přístup

ze dne 22.11. 2023, hodnotil/a: Jana Pokorná

S Hankou trénují zhruba půl roku a budu určitě pokračovat. Cvičení s ní mě baví, každá hodina je jiná a vnímám jak na pravidelný pohyb reaguje dobře moje tělo. Hanka je spolehlivá, velice sympatická a zároveň udržuje profesionální přístup. Cvičení doma mi naprosto vyhovuje a je větší jistota, že nepropadnu lenosti a flákání :). Děkuji Hani!

Skvělá trenérka

ze dne 13.11. 2023, hodnotil/a: Petra

Hanku mohu jako trenérku vřele doporučit. Hanka je velmi milá a přátelská a cvičení s ní je zábavné. Navíc je vstřícná a trpělivá. Každý trénink zařazuje nové cviky a dává pozor, zda jsou prováděné správně, což je pro mě hodně důležité, aby bylo cvičení efektivní. Cviky jsou zaměřené na zpevnění celého těla, tím je celý trénink pestrý. Celkově tedy dávám 10 z 10 :)

Hanka je skvělá, cvičení s ní je radost:-)

ze dne 13.11. 2023, hodnotil/a: Klára Malenková

S Hankou cvičím velmi ráda, je nejen skvělá trenérka, ale i velmi pozitivní a fajn žena, která vejde do místnosti a ihned vás nadchne pro věc:-). Je velmi zodpovědná a vždy přesná jak hodinky. Cvičení s ní mě hodně baví, vždy se snaží střídat cviky tak, abych procvičila celé tělo a měla následující den pocit, že jsem opravdu cvičila:-). Vřele doporučuji.

3 roky využivám možnosti cvičit s Hankou

ze dne 1.11. 2023, hodnotil/a: Ladka Gajdova

Cvičit jsem začala před 3 lety a od té doby si odcvičené permanentky spínám pod 1 sponu,aby mi to vždy připomnělo,že jen pravidelným cvičením se člověk udržuje v kondici.Cvičení a metodika se mi líbí.Je variabilní a po domluvě se zaměřujeme na intenzitu procvičení nebo protažení zvláště problémových míst.Má můj obdiv a respekt .

Fitko chodí za mnou domů ❤️❤️❤️

ze dne 27.10. 2023, hodnotil/a: Michaela Dytrychova

Na stránkách Trenér do domu mě Hanka oslovila na první pohled. Z potřeby zhubnout do svatebních šatů se vyvinulo přátelství a radost z pohybu. Tréninky mám sestavené na míru podle me aktuální kondice. Někdy jdeme ,,do plnejch,, , jindy mám lekci s více protahovacími cviky. Hanka je člověk s otevřenou duší a srdcem a po všech stránkách obohatila můj život❤️ Dekuji❤️

Spokojenost

ze dne 25.10. 2023, hodnotil/a: Markéta Nývltová

Cvičím s Hankou cca jeden rok a jsem velmi spokojená. Cviky mi šíje na míru, ruzne je proměňuje a cili na zpevnění celého těla, což potřebuji. Vždy se domluvíme na konkrétním čase a je dochvilna. Je moc milá a obecně je radost s ní pracovat.

vložit referenci

Cenové podmínky:

  • Nabízím ukázkový trénink - ANO, 500,-
  • Hodinový trénink 1100,- Kč

Kontaktní formulář

Máte zájem o mé služby? Chcete si trénink nejprve vyzkoušet? Kontaktujte mě prosím prostřednictvím formuláře uvedeného níže.