Masáže doma

Vychutnejte si relaxaci a uvolnění celého těla během účinné masáže u Vás doma.

Nabízíme Vám jedinečnou možnost regenerace a odpočinku při masáži v pohodlí Vašeho domova. Náš soukromý masér přijede za Vámi.

Klasická a relaxační masáž doma

Masáž odstraňující únavu a posílí regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

Klasickou masáží docílíme povolení napjatých svalů a tím se uvolní ztuhlé klouby, dochází tak k celkovému uvolnění a dobré pohodě. Zvýšení krevního oběhu zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Relaxační masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem.

Masáže šíje, zad, horních a dolních končetin, plosek nohou, nebo celého těla.

Zdravotní a sportovní masáž doma

Kromě klasických a relaxačních masáží nabízíme také zdravotní a sportovní masáže u Vás doma. Od klasické relaxační masáže se liší mírou intenzity, kterou jste masírováni. Cílem zdravotní masáže je uvolnit zablokovanou oblast a postupně ulevit od bolesti. Případně bolesti úplně předcházet u sedavých zaměstnání nebo zaměstnání, kde je zaměstnávána určitá skupina svalů (např. u zubních lékařů). Sportovní masáž je určena sportovcům především jako technika k urychlení regenerace. Obecně lze říci, že zdravotní a sportovní masáže jsou prováděny s větší intenzitou než masáže klasické.

Pokud si nejste jisti, jakou masáž zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám s výběrem pomůžeme.